mihran.aghababyan@wiselaw.amՀասցե
ՀՀ, ք. Երևան, Վարդանանց փողոց 7, շենք 37, 0010
Մասնագիտական հմտություններ
Մասնագիտացած է ձեռնարկատիրական՝ ներդրումային և հարկային իրավունքի, ինչպես նաև իրավական ռիսկերի գնահատման և նորմատիվ համապատասխանության ապահովման ոլորտներում։
Միհրան Աղաբաբյանը ունի ավելի քան 15 տարվա մասնագիտական փորձ իրավական խորհրդատվության ոլորտում։
Իր գործունեության ընթացքում արդյունավետորեն իրավաբանական աջակցություն է ցուցաբերել մի շարք խոշոր ներդրումային և բիզնես ծրագրերում, գործող ընկերություններում, ինչպես նաև տեխնոլոգիական նախագծերում։
Արդյունավետորեն ներկայացրել է հաճախորդների շահերը առևտրային վեճերում և դատական գործընթացներում՝ ապահովելով նպատակային և պրագմատիկ լուծումներ։
Ռազմավարական տեսլականն ու կուտակված փորձառությունը թույլ են տալիս Միհրան Աղաբաբյանին ապահովել վստահելի և հետևողական աջակցություն՝ կողմնորոշելով հաճախորդներին իրավական բարդ միջավայրում և կառուցել կայուն, զարգացող ու իրավապես պաշտպանված բիզնես։
Հանդիսանում է ՀՀ Փաստաբանների պալատի անդամ, ինչպես նաև անդամակցում է մի շարք հեղինակավոր մասնագիտական և բիզնես կառույցների։